HYPOTÉKA NA PŘÁNÍ

        Hypoteční servis poskytujeme pouze klientům HOLDINGU RENTA TREND, nebo klientům na DOPORUČENÍ 


Hypotéka je bankovní úvěr, zajištěný nemovitostí.


ZÁKLADNÍ PRAVIDLA


Veškeré odhady vždy provádí odhadci, kteří mají certifikaci příslušné banky, která úvěr - HYPOTÉKU - poskytuje. Hypotéky jsou účelové a neúčelové, tedy je můžeme použít na platbu za některé věci, které přímo souvisí s nemovitostí (i jinou než zastavenou) anebo získané finanční prostředky lze použít na cokoliv dle svého uvážení - tzv. "americká hypotéka".

U každé žádosti je nastaven úrok individuálně, byť podle zažitých algoritmů. Zvláštní oddělení banky RISK posuzuje každého žadatele velmi pečlivě.

Kritérií je velmi mnoho a patří mezi ně i renomé společnosti pro kterou žadatel pracuje, jeho prezentace na sociálních sítích, dřívější i současná platební morálka, výše příjmu/ů, výše výdajů, současná úvěrová angažovanost, hodnota zastavované nemovitosti atd.

Nemovitost je stále majetkem majitele (který nemusí být žadatelem o hypotéku) a zmíněná nemovitost ručí za jistinu úvěru do výše její odhadní hodnoty.


HOLDING RENTA TREND & DEVELOPERSKÁ DOLOŽKA

Jednou z nesporných výhod našich klientů (proto zprostředkováváme Hypotéku jen klientům Holdingu RENTA TREND anebo klientům na přímé doporučení) je možnost čerpání slevy na úrokové sazbě ve výši 0,2% oproti "standardní" výši úroku.


OKAMŽITÁ ZPĚTNÁ VAZBA

  • RENTA investment s.r.o. - finanční divize Holdingu RENTA TREND disponuje on-line přístupem do konfigurátorů (kalkulátorů hypoték) všech Bank, které jsou akreditované Českou Národní Bankou. 
  • V praxi to znamená, že klient obdrží v horizontu několika hodin minimálně tři nejlepší nabídky a to bez toho, že by musel sám navštívit všechny banky.
  • Jistým "BONUSEM" pro naše klienty je právě HOLDING RENTA TREND & DEVELOPERSKÁ DOLOŽKA.