INVESTIČNÍ PLÁN - ZLATÁ RENTA


Chcete mít své investice trvale pod kontrolou s garancí výkupních cen? RENTA Investment vám zajistí unikátní možnost své investice spravovat pomocí jednoduché a přehledné aplikace, která je svou funkčností srovnatelná s internetovým bankovnictvím.

 Chcete s námi spolupracovat na mezinárodním projektu a stát se klíčovým partnerem? RENTA Investment je přesvědčena, že rok 2019 a rok 2020 bude rokem zlata.


ZLATO MŮŽETE KOUPIT NA SPLÁTKY I PO MALÝCH ČÁSTKÁCH


Svobodně si nakládáte se svým majetkem ve vysoce likvidní podobě. Pravidelnými splátkami budujete postupně svojí "Zlatou Rentu". Měsíční frekvencí nákupu kopírujete aktuální tržní cenu a získáváte vždy výhodu tzv. průměrování nákupu. Minimalizujete riziko na rozdíl od investorů, kteří se snaží jednorázovou investici načasovat a nekoupí správně. Průměrování ceny vyhlazuje jakékoli krátkodobé skoky (dolů i nahoru) v cenách drahých kovů. Nemusíte mít na začátku statisíce, abyste mohli začít nakupovat cenné kovy. Neexistují žádné limity, které by Vás svazovaly. Nabízíme  Vám svobodu ve stylu spoření. Sami si zvolíte, jaké slitky či mince nakoupíte, v jakém množství a jaká bude výše Vaši pravidelné platby, kterou budete na smlouvu zasílat.


  • Zlato vlastníte buď fyzicky, tedy tak, že máte v držení konkrétní zlaté slitky anebo je vaše zlato v úschovně. Záleží na vašem rozhodnutí. Veškeré informace získáte při osobní konzultaci.

608 777 764

info@rentatrend.cz  

602 632 944


                                                             DŮLEŽITÁ INFORMACE

V současné době se RENTA Investment zaměřuje na budování obchodního týmu v oblasti prodeje investičního zlata a mincí. Je to velmi perspektivní oblast - po zlatě a investičních mincích je obrovská přirozená poptávka lidí (díky nejistotě a tisku ničím nekrytých peněz, velkému zadlužení států, bublině v akciích a realitách, inflaci, malých úrocích v bankách a příznivé ceně zlata). V dlouhodobém horizontu dnes není bezpečné investovat pouze do finančních produktů (znehodnocení investice). Stále je přitom zcela nenasycený trh, kdy jenom 3 - 4% populace v ČR pravidelně spoří do zlata. Trh investičního zlata a mincí je dnes stejný jako byl trh životního pojištění v letech 1990 - 2005. Stejně jako u životního pojištění se bude 10 - 15 let plnit.

POKUD VÁS NAŠE NABÍDKA SPOLUPRÁCE ZAUJALA, KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE. OBRATEM VÁS BUDEME KONTAKTOVAT A SDĚLÍME VÁM ODPOVĚDI NA VEŠKERÉ VAŠE DOTAZY K NABÍDCE .