INVESTICE DO ZLATACentrální banky mají ve svých depozitech zásoby zlatých cihel. Jde o nejlepší způsob, jak uchovat trvalou hodnotu. Stejně postupují i nejbohatší lidé po celém světě. 


DYNAMIKA PENĚZ

DYNAMIKA ZLATAZa "půl kila zlata" si VŽDY koupíte zcela NOVÝ VŮZ


Názorný příklad DYNAMIKY peněz a DYNAMIKY zlata. U peněz by se dalo hovořit spíše o "reverzní" dynamice. Jisté je, že peníze uložené na účtu v bance ZTRÁCÍ svojí hodnotu, ale zlato, které FYZICKY držíte, svojí hodnotu - MINIMÁLNĚ - uchovává. 

Pojem - MINIMÁLNĚ - znamená, že zcela jistě hodnota bude zachovaná, ale lze reálně předpokládat i zhodnocení, což potvrzují statistické grafy renomovaných společností a burzovních institucí.


                                                            DŮLEŽITÁ INFORMACE

V současné době se RENTA Investment zaměřuje na budování obchodního týmu v oblasti prodeje investičního zlata a mincí. Je to velmi perspektivní oblast - po zlatě a investičních mincích je obrovská přirozená poptávka lidí (díky nejistotě a tisku ničím nekrytých peněz, velkému zadlužení států, bublině v akciích a realitách, inflaci, malých úrocích v bankách a příznivé ceně zlata). V dlouhodobém horizontu dnes není bezpečné investovat pouze do finančních produktů (znehodnocení investice). Stále je přitom zcela nenasycený trh, kdy jenom 3 - 4% populace v ČR pravidelně spoří do zlata. Trh investičního zlata a mincí je dnes stejný jako byl trh životního pojištění v letech 1990 - 2005. Stejně jako u životního pojištění se bude 10 - 15 let plnit.

POKUD VÁS NAŠE NABÍDKA SPOLUPRÁCE ZAUJALA, KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE. OBRATEM VÁS BUDEME KONTAKTOVAT A SDĚLÍME VÁM ODPOVĚDI NA VEŠKERÉ VAŠE DOTAZY K NABÍDCE . 

www.rentainvest.cz