SPOLUPRÁCE S HOLDINGEM RENTA TRENDVÁŠ PARTNER PRO PODNIKÁNÍ

  • Holding RENTA TREND letos slaví 22.výročí působení na trhu. Produkční portfolio společnosti jsme postupně profilovali až do dnešní podoby, kdy jsme zaměřeni především na ČINNOST STAVEBNÍ, se kterou úzce souvisí i ČINNOST REALITNÍ, OBCHODNÍ A PORADENSKÁ.  Holding RENTA TREND pokrývá veškeré segmenty stavebních činností a návazných služeb na území České republiky, ze kterých můžete PROFITOVAT (reality, investice, finance, zprostředkování obchodu).

Svým klientům poskytujeme zcela komplexní servis, který ve výsledku "obslouží" klienta ve všech aspektech, které jsou součástí jeho požadavku, plánu či projektu...


CO NABÍZÍME

Etablovaným Realitním kancelářím i samostatným zkušeným realitním makléřům nabízíme možnost provizního zisku z jeho aktivního podílu na sjednání SMLOUVY O DÍLO s klientem, který s holdingem RENTA TREND tuto smlouvu naplní.

Jinými slovy - pokud nám SMLUVNÍ PARTNER poskytne kontakt na potencionálního klienta, který s naší společností "postaví dům" (třeba na pozemku, který Vaším prostřednictvím kupuje), vzniká Vám nárok na provizi ve výši X% z katalogové ceny domu www.ceskebungalovy.cz  
Filozofie Holdingu RENTA TREND při spolupráci s partnery je založena na nejjednoduším možném principu, tedy na dobrovolné, nelimitované spolupráci, která ani jednoho z partnerů ničím nesvazuje.

Jinými slovy - každý děláme to, co umíme nejlépe a doposud to úspěšně saturuje naše finanční požadavky a v rámci této činnosti rozšiřujeme své portfolio nabídky.


                             DŮLEŽITÁ INFORMACE

V současné době se RENTA Investment zaměřuje na budování obchodního týmu v oblasti prodeje investičního zlata a mincí. Je to velmi perspektivní oblast - po zlatě a investičních mincích je obrovská přirozená poptávka lidí (díky nejistotě a  tisku ničím nekrytých peněz, velkému zadlužení států, bublině v akciích a realitách, inflaci, malých úrocích v bankách a příznivé ceně zlata). V dlouhodobém horizontu dnes není bezpečné investovat pouze do finančních produktů (znehodnocení investice). 

POKUD VÁS NAŠE NABÍDKA ZAUJALA, KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NÍŽE. OBRATEM VÁS BUDEME KONTAKTOVAT A SDĚLÍME VÁM ODPOVĚDI NA VEŠKERÉ VAŠE DOTAZY K NABÍDCE . www.rentainvest.cz