JAK TO FUNGUJE A CO VŠE TO OBNÁŠÍ


BYT 3 + kk V PANELOVÉM DOMĚ NA NEJMENOVANÉM PRAŽSKÉM SÍDLIŠTI S UŽITNOU PLOCHOU 70 - 75 m2

123bezrealitky.cz

Užitná plocha: cca 70-75 m2
Cena: 4.000.000 Kč (pro lepší počty)
Provize pro 123bezrealitky.cz: 0%
Provize v Kč : 0 Kč

4.029.000 Kč


Běžná RK

Užitná plocha: cca 70-75 m2   

Cena: 4.000.000 Kč (pro lepší počty)

Běžná provize pro RK v %: 3-5%

Provize v Kč (střed 4%): 160.000 Kč

4.160.000 Kč


Pokud jste zaregistrovali (a nepochybujeme o tom, že jste zaregistrovali) rozdíl ve výši 160.000 Kč, nebude těžké rozkrýt kouzlo BEZPROVIZNÍHO prodeje jakékoliv nemovitosti.

BEZPROVIZNÍ je pouze prodej pro majitele nemovitosti, tedy Vás, kteří cokoliv prodáte s 123bezrealitky.cz to nebude stát vůbec nic.

Kupující zaplatí při nákupu prostřednictvím 123bezrealitky.cz pouze fixní poplatek za náklady spojené s prodejem nemovitosti a to ve výši 29.000 Kč, což celkově snižuje PROVIZNÍ finanční zátěž - v tomto případě spíše "iniciační" zátěž nemovitosti při jejím prodeji o 131.000 Kč. 

              JAKOU CENU ZA IDENTICKÝ BYT KUPUJÍCÍ RADĚJI ZAPLATÍ?

Příklad je uveden pro transparentní demonstraci zvýšení prodejního úspěchu minimalizací přidané finanční zátěže k ceně stanovené prodávajícím, kterou 123bezrealitky.cz vždy plně akceptuje.


JAK TO FUNGUJE


Projekt 123bezrealitky.cz lze označit za jistý kompromis pro klienty, kteří nechtějí z jakéhokoliv důvodu plně spolupracovat s Realitní kanceláří a chtějí mít svůj prodej nemovitosti pod neustálou kontrolou.

Náš kouč bude v každé z realizačních fází obchodu při vás, poskytne vám nepřetržitou podporu nejen "přítele na telefonu", ale také Vás dopředu připraví na vše, "co bude následovat".

V každém okamžiku, kdy je zapotřebí účasti fundované a etablované Advokátní kanceláře, tedy v momentě, kdy je pro bezpečnost realizovaného obchodu právní ošetření, bude již vše v AK se kterou dlouhodobě spolupracujeme, vše připraveno.

PROFESIONÁLNÍ REALITNÍ KAUČINK S GARANCÍ PRÁVNÍCH A FINANČNÍCH SLUŽEB

CO TO OBNÁŠÍ


 • Prohlídka a nafocení vaší nemovitosti
 • Inzerce na nejfrekventovanějších realitních serverech
 • Reklama a topování inzerátu
 • Právní servis - včetně pojištěného depozitu
 • Koordinace prohlídek
 • Prověření klienta
 • Efektivní řízená a kontrolovaná komunikace s Katastrálním úřadem
 • Logistika obchodu
 • Vyhotovíme kompletní smluvní dokumentace - budoucí smlouvy, kupní smlouvy, smlouvy o převodu členských práv a povinností v družstvu, návrhy na vklad vlastnictví do katastru nemovitostí, darovací smlouvy ....
 • Zajištění kupní ceny - advokátní úschova
 • Úřední ověřování podpisů
 • Zastupování před úřady (zajištění LV, snímků z katastrální mapy, nabývacích titulů, vkládání smluv do katastru nemovitostí
 • Jednání s bankovními domy a finančními poradci

JAK TO TEDY VŠE PROBÍHÁ


1. Ze všeho nejdříve nás musíte kontaktovat aby Vás vzápětí mohl oslovit jeden z našich profesionálních koučů. Tel: 602 632 944 anebo 608 777 764, e-mail: info@123bezrealitky.cz 

2. Kouč 123bezrealitky.cz vyslechne Váš požadavek a společně se dohodnete na dalším postupu, který Vás dovede k úspěšnému obchodu s Vaší nemovitosti s garancí právního ošetření.

3. Na řadu v tuto chvíli přichází pečlivá příprava obchodu, kterou připraví Váš kouč a také nezbytný finanční a zejména časový plán obchodu, který bývá mnohdy opomíjen

4. V průběhu této přípravné fáze je posuzována a definována míra rizika a především zajištění těchto rizik obchodu aby měl klient svůj majetek po celou dobu obchodu v naprostém bezpečí.

5. Toto bezpečí bude po celou dobu pečlivě střežit renomovaná  ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ, která se specializuje zejména na stavební a realitní právo. Složku předáme do povolaných rukou.

6. Náš společný zájem - tedy prodej Vaší nemovitosti - bude stvrzen podpisem DOHODY O SPOLUPRÁCI - tedy žádné vyžadování "exkluzivity", či podobné svazující dokumenty.

7. DOHODA O SPOLUPRÁCI Vám bude garantovat Vámi požadovanou cenu za nemovitost, která Vám bude v plné výši připsaná na účet. Právní garance ze zákona.

8. Svůj čas začnete opět věnovat rodině a všemu co je pro Vás důležité. Mezi tím "se bude prodávat Vaše nemovitost" a to pod Vaší přímou kontrolou a výhradou změn.

www.rentainvest.cz